POMOC DLA UKRAINY

Gmina Łubnice organizuje zbiórkę ciągłą na najpotrzebniejszych rzeczy dla uchodźców z Ukrainy.
Prosimy o pomoc, każda forma wsparcia jest ważna.

Potrzebne będą:

– Produkty spożywcze (należy wybierać te z dłuższą datą przydatności do spożycia, nie wymagające specjalnych warunków przechowywania): woda w małych i dużych butelkach, konserwy rybne i mięsne z możliwością otwarcia, dania gotowe w słoikach, dania instant, makaron, ryż, kasza, mleko w proszku, cukier, dania w słoiczku dla dzieci, wafle, chrupki, nutridrinki w proszku.

– Produkty higieny osobistej: chusteczki nawilżające, wata, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe, pasta i szczoteczki do zębów, mydła, środki higieny osobistej, pampersy dla dzieci, kosmetyki do pielęgnacji dzieci, ręczniki bawełniane lub z mikrofibry, podpaski.

– Ponadto: bielizna dla dzieci, dla osób dorosłych  ubrania – zwłaszcza przeciwdeszczowe i ciepłe, koce w tym termiczne oraz śpiwory; zestawy naczyń jednorazowych i wielorazowych, środki medyczne (np. kompresy i gaziki jałowe, bandaże, woda utleniona, maseczki jednorazowe); latarki, baterie.

WAŻNE:  Przekazywane artykuły powinny być nowe, bądź z niewidocznymi śladami użytkowania. Jeśli produkty będą przekazywane w kartonach to prosimy aby były opisane co w sobie zawierają i jaką ilość.

Miejsca zbiórek:

  • Łubnice 98-432 ul. Gen Sikorskiego 102 od tył – „Stokrotka” (była mleczarnia Vis-à-vis adresu Piastowska 10) Poniedziałek 7:00 – 16:00, od wtorku do czwartku – w godzinach od 7:00 – 15:00, Piątek 7:00 – 14:00

Kontakt w sprawie zbiórki i innej pomocy :

tel. 62 784 – 70 – 23
tel. kom. – 694 131 729, 694 131 791
fax. 62 784 – 70 – 23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *